KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14303588
nr 1430 3588
Hans Ekedahl
(1944-2016), Sverige
Signerad, akvarell, mm; 56x42cm, yttermått inklusive ram: 72x56cm
Hans Ekedahl, svensk bildkonstnär född 1944, död 2016.
måndag 8 november 2021
kl 18:10:58