KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14303588

nr 1430 3588

Hans Ekedahl

(1944-2016), Sverige

Signerad, akvarell, mm; 56x42cm, yttermått inklusive ram: 72x56cm

Hans Ekedahl, svensk bildkonstnär född 1944, död 2016.

måndag 8 november 2021
kl 18:10:58

Hans Ekedahl

Läs mer om Hans Ekedahl